ÖVRIGT / Diverse / Överstycken 14235526

nr 1423 5526

Överstycken

2 st, sent 1800-tal. Längd: 115 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:25:35