ÖVRIGT / Diverse / Överstycken 14235526
nr 1423 5526
Överstycken
2 st, sent 1800-tal. Längd: 115 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:25:35
150 kr
200 kr
400 kr